ru ua en

Подрібнювач деревини PL-160K PALCHE


Подрібнювач деревини PL-160K – це деревоподрібнююча машина дискового типу.

Агрегат призначений для подрібнення відходів деревини і деревообробки, та здатен перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл. На виході отримуємо фракцію від 5 до 20 мм, розмір якої можна налаштувати регулюванням ножів ріжучого диску. Готовий матеріал переробки ідеально підходить в якості палива для котлів з шнековою подачою, а з технологічної щепи, яку отримують після додаткової переробки, виробляють пелети і паливні гранули.

Деревоподрібнююча машина PL-160K складається з корпуса, ріжучого апарату, диска, гідросистеми – механізму подачі деревини та рукава для викиду щепи. Кріпиться агрегат на задню трьохточкову навіску трактора.

Подрібнювач деревини на щепу може використовуватися лісовими господарствами, комунальними службами, фермерськими господарствами, сільськими, міськими радами і т.д.

Відходи деревообробки подаються в прийомний бункер, де знаходяться зубчасті вали. Обертаючись, вони затягують деревину в робочу зону з ріжучим диском. На диску встановлено 3 ножі, які виготовлені зі сталі HARDOX 500. Привід вальців здійснюється від двох гідромоторів. Привід ріжучого диску приводиться в дію від валу відбору потужності трактора, частота обертання якого становить до 1000 об / хв., через карданну передачу. На вході діаметр деревини не повинен перевищувати 160 мм. Товщина фракції на виході становить від 5 до 20 мм, в залежності від налаштування ножів ріжучого диску, що легко провести, відкривши верхню кришку.

Потужність щепоріза дозволяє отримати до 9 кубічних метрів щепи за годину. Якщо ви плануєте купити продуктивний щепоріз до трактора, зверніть увагу на цю модель.

При обертанні ріжучий диск подрібнює деревину в щепу, яка викидається повітряним потоком через рукав. Рукав обертається на 360 градусів, що дозволяє регулювати напрям викиду щепи, а за допомогою відбійника регулюється дальність викиду. Максимальна дальність викиду становить до 4 метри, що дозволяє дробити деревину прямо в причіп. Задля безпечної експлуатації вхідний бункер оснащений захисною шторкою, для захисту оператора. Зупинка приводу відбувається за допомогою блоку управління. При необхідності, чи екстреній ситуації також можлива зупинка втягуючих валів, за допомогою рамки керування розподільником.

Характерною особливістю PL-160K є мобільність, при використанні трактора, для зміни робочої зони. Щепоріз до трактора ідеально підходить тим, кому потрібні великі об’єми переробки та планує використовувати потужність трактору для його роботи.

Технічні характеристики:
Потужність трактора 44(75) кВт(к.с.)
Максимальний діаметр деревини 160 мм
Продуктивність 9 куб.м/годину
Розмір щепи 5-20 мм
Кількість ножів 3
Вага агрегата 730 кг
Швидкість подачі 20 м/хв
Розмір загрузочного вікна 260*230
Габаритні розміри 1600*3050*1565мм
Оберти ВОМ 1000 об/хв
Гарантія 36 міс

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине