ru ua en

Культиватор КПП-9,7 С Оріхівсільмаш


Культиватор КПП-9,7

Культиватор являє собою універсальне обладнання для культивації грунту перед посівом і як ресурсозберігаючий елемент. За рахунок нього, можливо, підрізати і усунути бур'яни, вирівняти поверхню грунту і значно ущільнити її.

Купити культиватор в Україні можна в нашій компанії за вигідними ціновими пропозиціями. Тут ви знайдете найширший асортимент с / г техніки. А ціни на культиватори допоможуть заощадити бюджет підприємства.

Переваги роботи з культиватором

Культиватор має ряд переваг:

  • Великий запас міцності;
  • Висока надійність в роботі;
  • Можливість працювати в найважчих погодних і кліматичних умовах

Крила в культиватор дозволяють копіювати рельєф всього поля. Завдяки цьому глибина обробки підтримується в стабільних показниках. Устаткування має великий обсяг захоплення, а транспортний просвіт допоможе подолати перешкоди при переїзді з поля на поле. Для поліпшення прохідності в конструкції продумані тандемні колеса.

Якість обробки грунту перед посівом є запорукою великого врожаю, ефективності робочого процесу і процвітання. Сучасні агротехнічні розробки дозволяють збільшити продуктивність.

Купити культиватор наш інтернет магазин пропонує з асортименту і після порівняння експлуатаційних характеристик більшості моделей. Ціни на культиватори будуть залежати від якісних і технічних властивостей техніки. На весь товар поширюється гарантія. Після різнобічного порівняння в фаворитах часто виявляється наступний бренд.

Культиватор КПП-9,7 є вітчизняною розробкою для великих земельних ділянок. Базовим перевагою її вважається високопродуктивна конструкція і міцність всіх механізмів.

Функціональні особливості моделі

Відрізняється культиватор простотою і зручністю в процесі експлуатації. Застосовується виключно для поверхневої грунту і перемішує залишки рослинності з грунтом.

За рахунок механічного способу, без використання будь-яких хімічних засобів обладнання повністю знищує паростки бур'янів і шкідливих рослин. Ідеально розбиває і розпушує утворилися ущільнення. Все це надає велику ефективність і доступ повітря і вологи в землі. Йде насичення її поживними речовинами і сухими добривами.

Обмінні процеси в грунті проходять на саме високому рівні.

Культиватор виконаний з міцного, зносостійкого матеріалу і нескладних комплектуючих. Ремонтні роботи можна провести легко і деталі для заміни мають мінімальну цінову категорію. Головними перевагами агрегату виступають: висока робоча швидкість і широкий захоплення.

Рентабельність агрегату

Культиватор КПП-9,7 має високу рентабельність і розрахований на саму інтенсивну експлуатацію. До робочим органам відносяться: ріжучі лапи, пружинні борони і катки. Його продуктивність досягає позначку в 9 га за годину. Глибина обробки досягає максимальної межі в 150 мм.

У нашому магазині покупців чекає вигідна покупка культиватора і кваліфікована консультація менеджера по будь-якому питанню, щодо нашої техніки. «Ореховсельмаш» - це доступна цінова політика сільгосптехніки високої якості і надійності!

  

Розміри та вага
Вага, кг 4 445
Транспортні габарити, Д*Ш*В, м 8,425 * 4 * 4,16
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 8,425 * 9,7 * 4,16
Ширина захвату, м 9,7
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 175-225
Робоча швидкість, км/год 10
Кількість робочих органів, шт. 56
Глибина обробки ґрунта, см 5-15
Продуктивність
Продуктивність, га/год 8,5-9

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине