ru ua en

Культиватор КПП-8,3С Оріхівсільмаш


Культиватор КПП-8,3С з серії «Урожай» призначений для передпосівної обробки ґрунтів: вирівнювання, розпушування, ущільнення, влагосбереженія і боротьби з бур'янами.

Цей культиватор застосовується в ґрунтових зонах з вологістю ґрунту від 8 до 27% і його щільністю від 0,4 до 1,6 Мпа.

Особливості

КПП-8,3С займається обробкою грунтів на глибину від 5 до 12 см, яка легко може бути врегульована спеціальними регулювальними тягами. Ширина охоплення грунтів культиватором - 8,3 м. Центральна рама і крила виготовляються з цільної металевої труби, яка забезпечує в 2 рази вищий запас міцності і надійності пристрою в порівнянні з моделями з інших серій.

Оптимально розташовані крила і тандемні колеса пристрої дозволяють максимально повно копіювати грунтовий рельєф, рівномірно обробляючи ґрунт на одну і ту ж глибину. Висота дорожнього просвіту в 30 см достатня для подолання перешкод на дорозі і їзди від одного поля до іншого. Робочі органи культиватора - 46 лап, розташовані в 5 рядів, завдяки чому надзвичайно важко якимось чином засмітити культиватор бур'яном рослинністю.

Пружинні вичісувати борони КПП-6,9С без зусиль справляються зі знищенням бур'янів і пожнивних залишків, кут нахилу її зубців може змінюватися в межах від 0 до 30 градусів залежно від типу грунтів і ступеня її засміченості. КПП-8,3С з'єднується з трактором потужністю від 150 до 200 кінських сил.

Переваги

  • Універсальність, яка полягає в декількох видах виконуваних робіт;
  • Пропорційна обробка грунтів на однакову глибину;
  • Широке охоплення грунтів;
  • Висока продуктивність і швидкість роботи;
  • Міцність і надійність конструкції.

І без того невисока ціна на культиватор КПП-8,3С  компенсується поверненням 25% коштів від його вартості завдяки програмі, спрямованій на підтримку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.

У нас Ви можете купити культиватор в Україні від компанії «Ореховсельмаш» з доставкою по всій країні або самовивозом з одного з наших представництв в 12 областях України.

 

Розміри та вага
Вага, кг 4 064
Транспортні габарити, Д*Ш*В, м 8,425 * 4 * 3,45
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 8,425 * 8,3 * 1,355
Ширина захвату, м 8,3
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 150-200
Робоча швидкість, км/год 10
Кількість робочих органів, шт. 46
Глибина обробки ґрунта, см 5-15
Продуктивність
Продуктивність, га/год 7,5-8

 

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине