ru ua en

Інсектицид Статус, КС


Високоефективний комбінований контактно-системний інсектицид широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Імідаклоприд 300 г/л + Лямбда-цигалотрин 100 г/л

Призначення: Високоефективний комбінований контактно-системний інсектицид широкого спектру дії для захисту сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Імідаклоприд 300 г/л + Лямбда-цигалотрин 100 г/л

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Механізм дії: Діючі речовини препарату Статус завдяки механізму подвійної дії уражують нервову систему комах, що в свою чергу призводить до їх загибелі. Комбінування несистемного інсектициду, що має сильну контактну, кишкову дію з високоефективним контактно-шлунковим інсектицидом системної дії дозволяє контролювати широкий спектр шкідників сільськогосподарських культур.

Період захисної дії: Тривалість інсектицидної дії в оптимальних концентраціях 14-21 доби.

Швидкість дії: Через декілька хвилин після надходження препарату в організм шкідників вони припиняють живитися та гинуть на протязі 24 годин.

Регламент застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

 

Кратність

обробок

Зернові колосові культури

Клоп шкідлива черепашка, п’явиці, попелиці, злакові мухи, хлібні жуки, трипси, цикадки, блішки

0,1

Обприскування в період вегетації культури

 

 

2

Особливості застосування: Застосування препарату найбільш ефективне при температурі повітря в межах +10…+250С. Термін виходу людей для проведення механізованих робіт – 4 доби, для ручних – 10 діб. Опади, які випали через 4 години з моменту внесення препарату не впливають на його ефективність.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, окрім тих, що мають лужну реакцію. Проте в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Норма витрати робочого розчину: 200-400 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Препарат Статус високотоксичний для бджіл, (гранична смуга для бджіл не менше 4 – 5 км, обмеження льоту бджіл не менше 120 – 140 год.);
  • Заборонено застосування препарату в водоохоронній зоні рибогосподарських водойм.

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com