ru ua en

Гноєрозкидач ПРТ-10 Оріхівсільмаш


Гноєрозкидач ПРТ-10

Щоб грунт був родючим і могла принести багатий урожай, її необхідно підгодовувати. Найбільш корисним добривом є тверда органічна маса - компост, гній, торф та ін. Однак для внесення твердої органіки в грунт, на великих площах землі, без спеціального пристрою, що розкидає не обійтися. Для вирішення цього завдання, можна купити розкидач добрива. Його ще називають - гноєрозкидач ПРТ-10, через часте використання в цілях транспортування і поширення гною.

Агрегат є причіпним механізмом, а в дію приводиться двигуном трактора, до якого приєднаний. Сільгосптехніка, здатна експлуатувати розкидач мінеральних добрив, може бути різною, починаючи від тракторів 70х років і закінчуючи машинами останніх поколінь.

Можливості причіпного розкидача

Не дивлячись на те, що гноєрозкидач ПРТ-10 здатний взаємодіяти із великою технікою, трактор все ж повинен мати певну потужністю. Якщо купити розкидач добрива, то для нього буде потрібно трактор з мінімальною тягової силою - 1.4. Найбільш підходящим транспортом для використання розкидачі вважаються трактора марки Т-150 і К-700.

Причіп здатний розкидати пухкі консистенції на ширину до 8 м. При повному завантаженні, лафет спустошується через 4 - 8 км, в залежності від швидкості роботи вивантажного вала, яка може змінюватися. Швидкість руху, при поверхневому внесенні добрива в грунт, становить від 10 до 30 км / ч. В такому режимі, розкидач мінеральних добрив здатний збагатити грунт 20 - 60 тоннами твердих добрив.

Також розкидач добрив корисний для транспортування інших сільськогосподарських пухких і сипучих матеріалів: силос, лушпиння, чорнозем і т.д.

Як працює агрегат?

Механізм кузова складається з двох частин - самосвальной (другорядної) і основной.Для рівномірного розподілу консистенції по поверхні, розкидач органічних добрив подає масу з другорядного відсіку в основний. Подача проводиться шляхом перекидання самосвальной частини в бік основної, на якій розташовуються подають лопаті. Добриво під своєю вагою прагне в бік головного відсіку, де лопаті на ланцюгової передачі переміщують масу в сторону розкидає барабана.

І ланцюг з лопатями, і розкидає пристрій, приводяться в рух ВВП, який живиться від трактора. Таким чином, розкидач добрив здійснює свою функцію. Варто відзначити, що швидкість обертання шнека регулюється зміною шестерні, з більшою на меншу або навпаки.

Крім усього, зручності додає наявна гальмівна система і блокування передніх поворотних коліс причепа. Фіксація передньої пари шасі дозволяє точніше здійснювати задній хід, тому з такою технікою зможе впоратися навіть початківець водій трактора.

Характеристики

Для того щоб купити розкидач добрива, необхідно знати його характеристики. Це дозволить розрахувати продуктивність і окупність агрегату. Важить гноєрозкидач 3.7 т, при цьому його завантаження може досягати до 11 т. Проте обсяг кузова в 8.5 м³ дає можливість завантажувати трохи більше розрахункового ваги, що впливає на знос деталей. Тому робити завантаження вище бортів не рекомендується.

Щоб утримувати розкидач органічних добрив, в закритій від погодних умов середовищі, потрібно просторий гараж, адже розмір причепа становить 2.7 м в висоту, 2.5м в ширину і 7.1 м в довжину. А обслуговувати розкидач добрив, може всього 1 людина.

Розміри та вага
Вага, кг 3700
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 7300*2500*2700
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 100
Вантажопідйомність, кг 11000
Ширина внесення добрив, м 7-10
Доза внесення, не менше, кг/га 20, 40, 60
Продуктивність
Продуктивність, га/год 40

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине