ru ua en

Гербіцид Селебріті, КЕ


Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів.

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил 125 г/л

Призначення: Післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів.

Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил 125 г/л

Препаративна форма: Концентрат, що емульгується

Механізм дії: У рослинах препарат гальмує біосинтез жирних кислот, в результаті такого порушення метаболізму в зонах росту злакових бур’янів зупиняється подальше утворення клітинних мембран, що призводить до їх загибелі. Перші симптоми дії препарату з’являються через 7-10 діб, повна загибель через 2-3 тижні в залежності від видового складу бур’янів та погодно-кліматичних умов.

Регламент застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Озимий та ярий ріпак, соняшник, соя

Однорічні злакові бур’яни

0,4 – 0,8

Обприскування в період вегетації культури (у фазі 2 – 4 листків бур’янів)

Багаторічні злакові бур’яни

0,8 – 1,2

Обприскування в період вегетації культури (за висоти бур’янів 10 – 15 см)

Фаза розвитку культури: Препарат вноситься незалежно від фази розвитку культури.

Фаза розвитку бур’янів: Однорічні злакові бур’яни 2 – 4 листки, багаторічні злакові 10 – 15 см.

Особливості застосування: Температура повітря для застосування препарату Селебріті повинна коливатися в межах +100…+250С. Опади протягом 4 годин після внесення препарату можуть знизити його ефективність на рослини бур’янів. Знижені або підвищенні температури повітря, посуха або інші несприятливі стресові умови для росту та розвитку бур’янів продовжують час прояву візуальних ознак дії гербіциду, а також можуть знизити ефективність дії препарату на рослини бур’янів. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення, для виконання ручних робіт – 7 днів.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність. Не рекомендується робити бакові суміші з протидводольними гербіцидами на відповідних культурах, рекомендований інтервал між обробками повинен становити 2-3 доби.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

    • При боротьбі з падалицею культурних злаків, зокрема, з падалицею озимої пшениці рекомендується використовувати препарат в нормах, які рекомендуються для знищення багаторічних злакових бур’янів;
    • Препарат Селебріті не має ґрунтової дії, він не знищує бур’яни, які з’явилися після внесення препарату;
    • Прохолодні погодні умови, дефіцит вологи (посуха), приморозки та інші стресові фактори знижують ефективність дії препарату проти бур’янів;
    • Не рекомендується використовувати препарат, якщо культурні рослини знаходяться в стресовому стані;
  • Механічні обробки рекомендовано проводити не раніше ніж за 7 днів до внесення препарату та через 21 день після його внесення.

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com