ru ua en

Фунгицид Фантом, КС


Системный фунгицид лечебного и защитного действия для борьбы с широким спектром заболеваний сельскохозяйственных культур.

Действующее вещество: Флутриафол 250 г/л.

Призначення: Системний фунгіцид лікувальної та захисної дії для боротьби з широким спектром хвороб сільськогосподарських культур.

Діюча речовина: Флутриафол 250 г/л

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Механізм дії: Препарат поглинається листовою поверхнею культури. Рухаючись по рослині діюча речовина інгібує біосинтез поживних речовин шкідливих видів грибів, що призводить до руйнування клітинних мембран збудників хвороб та зупинки їх розвитку.

Період захисної дії: Період захисної дії в оптимальних концентраціях та в залежності від умов навколишнього середовища становить 14 – 21 доби.

Регламент застосування:

Культура

Об’єкт, проти якого обробляється

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки

Озима пшениця

Борошниста роса, септоріоз, стеблова бура іржа, фузаріоз, ринхоспоріоз, смугаста, темно-бура та сітчаста плямистість

0,5

Обприскування в період вегетації

Аналогічні препарати застосовують:

Цукровий буряк

Борошниста роса, церкоспороз

0,25 – 0,3  

Обприскування в період вегетації ( при появі перших ознак захворювання)

Виноградники

Оїдіум

0,1

Обприскування в період вегетації

Яблуня

Борошниста роса, парша

0,1 – 0,15

Обприскування в період вегетації

Особливості застосування: Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах +12…+220С при оптимальній вологості повітря. Пониження чи збільшення температури повітря відносно оптимальних показників може призвести до погіршення проникнення препарату в рослини та зниження ефективності його дії на патогени. Опади, які випали на протязі 1 години з моменту внесення препарату можуть вплинути на ефективність його дії. Строк виходу людей для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних робіт – 7 діб.

Сумісність: Препарат сумісний з більшістю пестицидів, але в кожному конкретному випадку необхідно провести тест на сумісність.

Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га, у садах і виноградниках 600 – 1000 л/га. Перед застосуванням ємність з препаратом слід ретельно розмішати. В резервуар для приготування робочого розчину, наповнений водою на ½ чи ⅓ об’єму, додати необхідну кількість препарату, постійно перемішуючи. Через декілька хвилин долити водою до повного об’єму бака. Робочий розчин використати в день його приготування.

Застереження:

  • Не можна допускати потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також його порожньої тари до водоймищ.
  • Не рекомендується використовувати вегетативну масу ячменю для відгодівлі худоби на протязі 10 тижнів, а також вегетативну масу пшениці на протязі 7 тижнів з моменту внесення препарату.
  • Строк очікування до збору врожаю – 30 діб.

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com