ru

ЕКОЛАЙН Цинк (Хелат) ЕКООРГАНІК


Еколайн Цинк Хелат - концентроване хелатоване цинкове мікродобриво розроблене для усунення прояву дефіциту цинку, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго).

СКЛАД

Азот (N - NH2)

3,6 %

Цинк (Zn)

8,5 %

pH

7,0

Густина

1,3

Висококонцентроване хелатоване цинкове мікродобриво, розроблене для усунення прояву дефіциту цинку, для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго).

Затверджено для використання в органічному сільському господарстві відповідно до Стандарту з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним Постановам ЄС No 834/2007 та No 889/2008 (Сертифікат "Органік Стандарт" No 17-0529-02 від 13.09.2017).

ЕКОЛАЙН ЦИНК ХЕЛАТ:

  • Містить цинк у формі 100% хелату ЕДТА в максимально можливій концентрації;
  • Забезпечує регулювання живлення цинком у критичні для рослини фази розвитку;
  • Покращує використання наявної в ґрунті вологи;
  • Посилює стресостійкість та посухостійкість рослин;
  • Сумісний з більшістю засобів захисту рослин.

ДОЗИ ТА ПЕРІОДИ ПІДЖИВЛЕННЯ КУЛЬТУР:

Культури

Період підживлення

Доза, л/га

Кукурудза

Фаза 3 - 5 листків

0,5 - 1,0

Сорго, просо

Початок кущення

0,5 - 1,0

Соя, горох, еспарцет, нут, насінники бобових трав

У фазу 3 - 5 листків

0,5 - 1,0

Соняшник

6 - 8 пар листків

1

Озимі зернові

Кущіння восени

0,3 - 0,5

Плодові зерняткові

Після першого опадання зав'язі

0,5 - 1,0

Овочеві культури (томати, перець)

Початок формування плодів

0,5 -1,5

РОЛЬ ЦИНКУ В МІНЕРАЛЬНОМУ ЖИВЛЕННІ РОСЛИН

Цинк - важливий біогенний елемент, що виконує в рослинному організмі різнобічні функції: бере участь в окисно-відновних процесах, регулюючи окиснення субстратів і перенесення електронів по фосфорілювальному дихальному ланцюжку, активує в рослині синтез щонайменше 13 ферментів.

Важливою є роль цинку в засвоєнні рослинами інших елементів живлення, в тому числі азоту. Іони цинку в рослині проявляють фунгіцидні властивості, що посилює стійкість рослин до хвороб грибкової природи. Цинк сприяє більш економному витрачанню вологи рослинами, тим самим посилюючи їхню жаростійкість і посухостійкість.

Інтенсивність засвоєння цинку рослинами з ґрунту залежить від його кислотності (на нейтральних і лужних ґрунтах вона незначна). За високого вмісту фосфору в ґрунті, з яким проявляється антагонізм іонів, може проявлятися цинкове голодування.

За нестачі цинку в рослинах знижується накопичення цукрів, збільшується вміст органічних кислот, порушується синтез білка, зростає вміст небілкових сполук азоту - амідів і амінокислот.

Ознаки дефіциту цинку: дрібнолистковість (ланцетовидність) і розеточність. На кукурудзі дефіцит проявляється у вигляді міжжилкового пожовтіння листків. У овочевих культур з'являється плямистість верхніх листків, які стають жовтуватими, з бронзовим відтінком. На томатах формуються ненормально дрібні хлоротичні листки, що нагадують дрібнолистковість плодових дерев.

Головний офіс

Україна, місто Миколаїв,

проспект Героїв України, 113/1

0512 77-65-01
0512 42-49-34
info@technotorg.com

Новини