ru ua en

ЕКОЛАЙН Цинк (Хелат) ЕКООРГАНІК


Еколайн Цинк Хелат - концентроване хелатоване цинкове мікродобриво розроблене для усунення прояву дефіциту цинку, а також для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго).

СКЛАД

Азот (N – NH2)

3,6 %

Цинк (Zn)

8,5 %

pH

7,0

Густина

1,3

Висококонцентроване хелатоване цинкове мікродобриво, розроблене для усунення прояву дефіциту цинку, для позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго).

Затверджено для використання в органічному сільському господарстві згідно зі Стандартом з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним до Постанов ЄС No 834/2007 та No 889/2008 (Сертифікат «Органік Стандарт» No 17-0529-02 від 13.09.2017).

ЕКОЛАЙН ЦИНК ХЕЛАТ:

  • Містить цинк в формі 100% хелату ЕДТА в максимально можливій концентрації;
  • Забезпечує регулювання живлення цинком в критичні для рослини фази розвитку;
  • Покращує використання наявної у ґрунті вологи;
  • Посилює стресостійкість та посухостійкість рослин;
  • Сумісний з більшістю засобів захисту рослин.

ДОЗИ ТА ПЕРІОДИ ПІДЖИВЛЕННЯ КУЛЬТУР:

Культури

Період підживлення

Доза, л/га

Кукурудза

Фаза 3 - 5 листків

0,5 - 1,0

Сорго, просо

Початок кущення

0,5 - 1,0

Соя, горох, еспарцет, нут, насінники бобових трав

У фазу 3 - 5 листків

0,5 - 1,0

Соняшник

6 - 8 пар листків

1

Озимі зернові

Кущення восени

0,3 - 0,5

Плодові зерняткові

Після першого опадання зав’язі

0,5 - 1,0

Овочеві культури ( томати, перець)

Початок формування плодів

0,5 -1,5

РОЛЬ ЦИНКУ У МІНЕРАЛЬНОМУ ЖИВЛЕННІ РОСЛИН

Цинк - важливий біогенний елемент, що виконує у рослинному організмі різнобічні функції: бере участь в окислювально-відновлювальних процесах, регулюючи окислення субстратів і перенесення електронів по фосфорилюючому дихальному ланцюжку, активує в рослині синтез не менше 13 ферментів.

Важливою є роль цинку у засвоєнні рослинами інших елементів живлення, в тому числі азоту. Іони цинку в рослині проявляють фунгіцидні властивості, що посилює стійкість рослин до хвороб грибкової природи. Цинк сприяє більш економному витрачанню вологи рослинами, тим самим посилюючи їх жаростійкість та посухостійкість.

Інтенсивність засвоєння цинку рослинами з ґрунту залежить від його кислотності (на нейтральних і лужних ґрунтах вона незначна). За високого вмісту фосфору в ґрунті, з яким проявляється антагонізм іонів, може проявлятись цинкове голодування.

За нестачі цинку в рослинах знижується накопичення цукрів, збільшується вміст органічних кислот, порушується синтез білку, зростає вміст небілкових сполук азоту - амідів і амінокислот.

Ознаки дефіциту цинку: дрібнолистковість (ланцетовидність) і розеточність. На кукурудзі дефіцит проявляється у вигляді міжжилкового пожовтіння листків. У овочевих культур з'являється плямистість верхніх листків, які стають жовтуватими, з бронзовим відтінком. На томатах формуються ненормально дрібні хлоротичні листки, що нагадують дрібнолистковість плодових дерев.

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com