ru ua en

ЕКОЛАЙН Овочевий (Хелати) ЕКООРГАНІК


Еколайн Овочевий Хелати - комплексне концентроване спеціальне добриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

СКЛАД

Азот (N – NH2)

9,0 %

Калій (K2O)

7,0 %

Кальцій (CaО)

3,5 %

Магній (MgО)

2,5 %

Сульфур (SO3)

3,0 %

Манґан (Mn)

1,5 %

Ферум (Fe)

0,9 %

Бор (B)

0,9 %

Купрум (Cu)

0,8 %

Цинк (Zn)

0,15 %

Молібден (Mo)

0,02 %

pH

7,5

Густина

1,3

Комплексне концентроване мікродобриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

ЕКОЛАЙН ОВОЧЕВИЙ ХЕЛАТИ:

  • Містить набір макро- та мікроелементів, необхідних для живлення овочевих культур в критичні періоди розвитку. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу добрива у формі 100% хелату ЕДТА;
  • Включає підвищений вміст кальцію,магнію та сірки, які мають важливий вплив на засвоєння азоту і фосфору, впливаючи таким чином на якість, лежкість і транспортабельність врожаю овочевих культур;
  • Підвищує стійкість рослин до ураження хворобами.

ДОЗИ ТА ПЕРІОДИ ПІДЖИВЛЕННЯ КУЛЬТУР:

Культури

Період підживлення

Доза, л/га

Огірки, кабачки, патісони

Перед цвітінням

1,5 - 2,0

Томати, перець

Початок зав’язування плодів

1,5 - 2,0

Капуста

Початок формування качана

2,0 - 3,0

Дозрівання

1,0 - 2,0

Морква

Початок формування коренеплоду

2,0 - 3,0

Цибуля, часник

Початок формування цибулини

2,0 - 3,0

ОСОБЛИВОСТІ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР

До групи овочевих культур відносяться культури кількох ботанічних родин з відмінними біологічними особливостями, але для них характерні схожі вимоги до мінерального живлення пов’язані з якістю та транспортабельністю врожаю.

У мінеральному живленні овочевих культур виділяються наступні критичні періоди:

  • Для рослин, які висаджуються розсадою, період приживання – потребують збалансованого живлення в першу чергу мікроелементами;
  • Період бутонізації і цвітіння – важливо забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процесів цвітіння та накопичення цукрів;
  • Дозрівання врожаю. У першу чергу - це кальцій, який сприяє зміцненню клітинних стінок та регулює протікання реакцій синтезу в рослині. Покращення живлення рослин сіркою забезпечує більш повне засвоєння азоту та недопущення накопичення у врожаї нітритів і нітратів. Магній, залізо та марганець, діючи в комплексі, посилюють продуктивність фотосинтезу, завдяки чому в товарній частині врожаю підвищується вміст сухої речовини, таким чином покращується якість врожаю.

Для томатів важливою якісною ознакою є вміст сухих речовин основу яких складають цукри тому в період дозрівання плодів важливою умовою є забезпечення рослин калієм та бором. Для отримання міцної шкірки, недопущення розтріскування плодів у період дозрівання та розвитку фізіологічної хвороби «верхівкова гниль» рослини потребують підживлення легкозасвоюваними формами кальцію.

Зеленні культури, капусти, огірки за незбалансованих умов мінерального живлення, затіненні можуть накопичувати в товарній частині врожаю нітрати і нітрити. Для недопущення цього потрібно вносити обґрунтовані дози органічних добрив та азоту. Оптимальне забезпечення рослин сіркою, магнієм, молібденом сприяє зниженню накопичення нітритів і нітратів в товарній частині врожаю.

Контакты

Департамент агротехнологий
Демьянчук Александр (семена)
Кузнецова Наталия (СЗР)
Гетьман Алена (минеральные удобрения)
Мельник Татьяна (микроудобрения)
agrotechnology@technotorg.com