ru ua en

Новинка від KUHN - сівалка KOSMA

2020-12-02 00:00:00

Компанія «Техноторг» вже активно готується до сезону 2021 і спільно з «КУН-Україна» готує ряд новинок для українських аграріїв. Одна з таких новинок – пневматична сівалка точного висіву KUHN KOSMA.

Ця сівалка має ряд переваг, які неодмінно оцінять на полях України:

  • Невелику вагу
  • Невисокі вимоги до потужності трактора
  • Місткі бункери для насіння та добрив
  • Дисковий сошник

 

Чим унікальна ця новинка?

Бувають ситуації, коли анкерний сошник не дає бажаного результату по розкладці насіння через особливості ґрунту, ландшафт чи велику кількість пожнивних решток на полях. При цьому обрати дискову сівалку типу Maxima в господарстві не можуть, бо наявний тракторний парк не має досить потужності.

Саме для таких випадків ідеальною стане нова сівалка від KUHN -  KOSMA. Ця легка сівалка показує високу продуктивність, рівномірну закладку насіння та якісну роботу в різних умовах.

 

Вражаюча легкість

Маса висівної секції машини становить 95 кг, що на 25 кг менше, ніж у сівалок MAXIMA. У поєднанні з компактною конструкцією шасі це дозволяє знизити зусилля для підйому машини, що потребує в середньому на 30% менше потужності трактора, в порівнянні з іншими 8-рядними сівалками.

Крім того, використання трактора меншої потужності дозволить заощадити на паливі і зменшити ущільнення ґрунту при посівних роботах.

 

Універсальність

KUHN KOSMA підходить для роботи по мінімальній технології обробітку ґрунту завдяки своїй висівній секції, яка легко адаптується і дає додаткове навантаження 12,5 або 25 кг, що забезпечує добре проникнення і стабільну розкладку насіння.

Сівалка KOSMA використовує ті ж рішення для посівної системи, що і в моделі MAXIMA 3, включаючи два копіювальні колеса, що забезпечують стабільну роботу посівної секції та відповідну глибину посіву.

 

Кому підійде?

Сівалка призначена для господарств з площею просапних культур від 100 до 500 га і розрахована для посіву на швидкостях від 4 до 8 км / год.

Компанія «Техноторг» поставляє в Україну KUHN KOSMA в двох модифікаціях:

- причіпна KOSMA select TM8R

- навісна KOSMA select M8R

Спеціалісти компанії впевнені, що ця новинка від KUHN сподобається українським аграріям завдяки співвідношенню ціни, якості та продуктивності. А міцність та надійність сівалок KUHN відомі в Україні і окремого підтвердження не вимагають.

Придбати новинку можна в мережі Техноторг.

Звертайтесь до менеджерів у регіонах або за телефонами 067 515 67 75, 066 369 59 21