ru ua en

Техноторг відновлює пошкоджену внаслідок війни техніку

2023-10-30 00:00:00

З минулого року наша співпраця з партнерами вийшла за рамки постачання необхідної техніки, запчастин та шин. Сьогодні - це постійна спільна робота над новими викликами, з якими зіштовхуються аграрії в полях.

Відтак команда досвідчених сервісних інженерів компанії Техноторг займається відновленням техніки, яка постраждала від обстрілів і мін.

Трактор New Holland T8.390 був придбаний в мережі магазинів Техноторг, працював в одному з господарств компанії ПАЕК.

У період повномасштабного вторгнення трактор суттєво постраждав: весною цього року він підірвався на міні під час обробки землі під посів ярих культур у селі Новопетрівка Баштанського району, на Миколаївщині.

Внаслідок цього було пошкоджено паливний бак, скло, задні колеса, балансири, проводка, капот.

На питання, як швидко було прийняте рішення про ремонт, головний інженер компанії ПАЕКЯрослав Огієвич – впевнено відповів:

«Такі питання в нас вирішуються швидко, без вагань, - відновлюємо і все! Ми загрузили трактор на точці підриву й завезли у сервісний центр Техноторг».

На щастя, трактор наїхав на міну заднім колесом і відновлення було можливе. То ж фахівці сервісу відразу провели необхідну дефектовку й приступили до відновлення. Частину деталей потрібно було повністю замінити, однак деякі таки вціліли й потребували лише реставрації, як-от проводка та капот.

 «Відновлення тривало приблизно місяць, - згадує Ярослав Адамович, - в поле техніка вийшла практично відразу, як її забрали».

Наразі відновлений трактор успішно виконує всі свої зазначені функції: дискування, орання, посів тощо. До речі, на фото його можна побачити в роботі під час посіву озимих культур вже після реставрації.

Ми готові до будь-яких викликів, бо розуміємо важливість праці аграріїв та необхідність її якісного технічного забезпечення. Навіть, на перший погляд, не придатні для подальшої роботи агрегати, пройшовши через руки наших спеціалістів, знову виїжджають у поля і допомагають сіяти та збирати врожай.