Зернометач ЗЗП-160 ОріхівсільмашЗернометатель ЗЗП-160 - обладнання першої необхідності на сільськогосподарських роботах при навантаженні і розвантаженні зерна. Механізіруя ці роботи, цей зернометатель виконує наступні функції:

  • навантаження і вивантаження зерна з місць його зберігання;
  • відвантаження сировини в транспорт для перевезення;
  • перевертання зерна у великих купах;
  • формування кагатів з сировини.

Новітній зернометатель створений відповідно до вимог споживачів, необхідними для швидкої і безперебійної навантаження зерна в відповідний транспорт з бортом більше 4 метрів і зберігання на зерноскладах висотою не більше 8 метрів. До того ж зернометатель ЗЗП-160 може використовуватися для сушки і поділу зерна на зерносховищах і майданчиках. Зернокидач цієї моделі значно економить час і виконує роботи по завантаженню зерна в істотно коротші терміни в порівнянні з аналогічними пристроями інших моделей.

 Особливості моделі зернокидача

Новітні технології, що застосовуються в цьому зернокидач, гарантують його високу продуктивність. З метою підвищення обсягу проходить зерна в ньому є завантажувальний транспортер і тріммер збільшеної потужності. Виробляє пристрій з диференціалом, мотор-редуктором, що застосовуються в ходовому приводі, відповідальні за поворот машини. Реле часу забезпечує управління інтенсивністю ходу, що підвищує технічні параметри зернокидача і економію ресурсів.

ЗЗП-160 виконує роботу з максимально низьким рівнем шуму, вешательние елементи працюють плавно, мають високу надійність і довговічність. Можлива зміна дальності подачі зерна. Пристрій зроблено з довговічних і зносостійких матеріалів і розрахований на довгу і продуктивну експлуатацію.

Зернометатель ЗЗП-160 - яскравий приклад якісної продукції вітчизняного виробництва, яка повністю відповідає всім вимогам зерновиробників. У порівнянні зі своїми аналогами, він виконує більший обсяг вантажно-розвантажувальних робіт за менші періоди часу.

Переваги зернокидача ЗЗП-160

  • висока продуктивність, що підвищує працездатність підприємства;
  • швидке виконання робіт з навантаження і розвантаження зерна;
  • низькі енерговитрати і економічність устаткування;
  • універсальність - можливість роботи з усіма видами зерна;
  • застосування в ньому зносостійких матеріалів, розрахованих на довгий термін слу
Електричні параметри
Сумарна потужність двигунів, кВт 16,5
Двигун тріммера, кВт*об/хвил 7,5 * 1500
Двигун транспортера, кВт*об/хвил 7,5 * 1000
Двигун ходу, кВт*об/хвил 1,1 * 1000
Розміри та вага
Вага, кг 1500
Габарити в робочому положенні, Д*Ш*В, м 6,2 * 5,7 * 4,5
Ширина захвату, м 5,7
Технічні характеристики
Ширина скребка, мм 300
Ширина стрічки тріммера, мм 500
Продуктивність
Продуктивність по пшениці, т/г. 160

 

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине