ru ua en

Сенсор кондуктивності ґрунту SoilXplorer AGXTEND


Визначення кондуктивності (електромагнітної індукції) ґрунту має велике значення у ефективному використанні ґрунтів при вирощуванні сільськогосподарських культур. Допомагає визначити культуру і сорт толерантний до даного рівня засоленості і типу ґрунту, необхідність у меліорації, в управлінні водою, капельним зрошуванням з поступовим зменшенням засоленості певних ділянок поля.

Безконтактний сенсор SoilXplorer вимірює кондуктивність ґрунту «на ходу». Зручне та гнучке встановлення на передню та задню навіску будь-якого транспортного засобу. Прилад дуже простий у користуванні. Управління агрегатом в реальному часі і не залежить від умов навколишнього середовища. SoilXplorer обладнаний GPS приймачем і може працювати через Isobus.

 

Сканування сенсором SoilXplorer ґрунту визначає декілька параметрів: зон зміни грунтів, вертикальних горизонтів, ущільнення, вологості ґрунту.

Принцип роботи приладу: одна катушка відправляє сигнал - 4 катушки R1-R4 які приймають.

Сканування у глибину на 4 окремих шари: 0-25см, 15-60см, 55-95см і 85-115см (із перекриттям). Максимальна глибина сканування приладом 1,1 м.

Карти кондуктивності створюються для кожного шару окремо. Автоматично робиться аналіз структури грунту і документування його властивостей. Дані доступні одразу після сканування.

Один сенсор - багато можливестей!
Режим картування.
Режим управління заглибленням агрегату.
Режим управління нормою висіву насінин.

Нешкідлива технологія, немає впливу на рослини та навколишнє середовище. Не визначає рівень PH .

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине