ru ua en

Причіп тракторний 2ПТС-4 Оріхівсільмаш


Причіп тракторний 2ПТС-4

Причіп тракторний 2ПТС-4 застосовується для транспортування сільськогосподарського та будівельної сировини, крім кругляка і скельних порід. У нашій компанії «Ореховсельмаш» ви зможете купити якісну сільгосптехніку за доступними цінами з гарантією якості. Також у нас ви знайдете необхідні запчастини на нашу техніку.

Oсобливості моделі

Даний причіп для трактора розрахований на їзду по магістральним, путівцями і бездоріжжю в будь-яких кліматичних зонах країни. Допускається експлуатація тракторного причепа 2ПТС-4 в температурних межах від -40 до +40 градусів Цельсія.

Вивантаження вантажів здійснюється як з задньої, так і з бічних сторін. Його стінки відкидаються на кут в 50 градусів, що забезпечує повне вивантаження вмісту тракторного причепа і дозволяє в повній мірі використовувати його вантажні можливості. Вантажопідйомність причепа становить 4 тонни.

Нововведенням є поліпшені сталеві борти, що забезпечують причеп для трактора необхідну жорсткість кріплення вантажів і належний зовнішній вигляд. Новий механізм закриття замків гарантує більш зручне і надійне замикання бортів. Збільшені розміри кузова дозволяють перевозити більш об'ємні вантажі (не перевищено вантажопідйомність в 4 тонни).

Додатково на нього можуть бути встановлені надставні або надставні сітчасті борти, які необхідні для перевезення бавовнику та інших культур з довгими стеблами.

Причіп обладнаний пневматичними гальмами і з'єднується з тракторами тягового класу 0,9-1,4. Вивантаження здійснюється за допомогою гідроциліндрів.

Переваги:

  • Підвищена вантажопідйомність;

  • Повна саморазгружаемость кузова, завдяки кутку вивантаження в 50 градусів;

  • Висока надійність і проста конструкція з рівномірною колісного навантаження для максимального використання високої вантажопідйомності причепа;

  • Експлуатація в будь-яких грунтово-кліматичних зонах і на всіх типах доріг за винятком гірських;

  • Можливість установки надставних бортів, що істотно збільшує місткість кузова.

Причіп 2ПТС-4 і до цього дня є обладнанням першої необхідності при веденні всіх типів сільськогосподарської діяльності і дозволяє безпечно і економно перевозити вантажі на будь-які відстані.

Ви завжди можете купити тракторний причіп від компанії «Ореховсельмаш» за низькими цінами і з доставкою по всій Україні або ж самовивозом з одного з наших представництв в 12 областях країни.

Технічні характеристики

Вантажопідйомність, т

4

Місткість, м3

5

Загальна маса, т

5,7

Максимальна швидкість, км/год

35

Висота бортів, м

0,6

З'єднання з трактором, клас

0,9-1,4

Кут відкидання бортів при розвантаженні, градусів

50

Розміри та вага
Довжина, мм 5950
Ширина , мм 2320
Висота, мм 2300
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 80
Транспортна швидкість, км/год 40
Кут розвантаження, град. 50
Вантажопідйомність, кг 4000
Об'єм кузова, м3 8

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине