ru ua en

Напівпричіп НТС-12 Оріхівсільмаш


Напівпричіп НТС-12

Причіп тракторний НТС-12 призначений для перевезення сипучих сільськогосподарських, а також будівельних вантажів тяговими тракторами класу не менше 2. Агрегується з усіма відповідними по класу тракторами. Він відноситься до самоскидну типу і висипає вантажі перекиданням назад з нахилом близько 50 градусів. Вантажопідйомність даного причепа - 16 тонн при використанні належного типу тягового транспорту. Завантаження проводиться з висоти максимум 1.5 метра, насипний вантаж велику питому вагу завантажується в область колісної пари причепа.

Купити тракторний причіп НТС-12 можна безпосередньо, на виробничому підприємстві «Ореховсельмаш» за заводськими цінами. Виробництво більше 10 років випускає сільськогосподарську техніку різного призначення і гарантує якість. На всю продукцію є відповідні сертифікати і гарантія 12 місяців при дотриманні умов експлуатації. Ми пропонуємо вигідні умови для своїх клієнтів, а також гнучку систему оплати.

Умови і характер експлуатації НТС-12

Причіп тракторний даного типу для сільськогосподарської техніки успішно застосовується в різних температурних умовах (-35 до +45) в умовах ґрунтових доріг і їх відсутності, на полях, а також будівельних майданчиках. Має великий дорожній просвіт - мінімально 300 мм і діаметр коліс, колія 20160 мм, що дозволяє йому добре долати вибоїни і глибоку грязь. При використанні мастильних та витратних матеріалів, призначених для наднизьких температур, успішно експлуатується в кліматичних умовах складніше вищевказаних. Причіп для трактора НТС 12 відмінно зарекомендував себе в умовах рівнинної і пересіченій місцевостей, а так само і лісової зони. Застосування в гірській місцевості не рекомендовано без адаптації та дообладнання.

Причіп для трактора НТС-12 напівпричіпного типу ідеально збалансований і в більшості випадків не вимагає використання противаг. Дві пари ходових коліс на жорстко привареною до рами осі мають пневматичні гальма, керовані з кабіни трактора. На рамі за допомогою шарнірного кріплення поміщається кузов, гідроциліндри кріпляться тим же способом осями, що забезпечує найкраще опору коченню. У передній частині зчіпний балки знаходиться петля зчеплення, яка забезпечує швидке і надійне з'єднання з транспортом.

Причіп тракторний має кузов місткістю 25 кубометрів з високими бортами і забезпечений сходами для обслуговування. До нього можна приварити кріплення для тенту, щоб захистити вантаж від негоди. Дозволено до управління машиністом-трактористом категорії "А" і повинен експлуатуватися відповідно до положень «Правил охорони праці в сільському виробництві».

Короткі характеристики

Причіп НТС-12 має наступні характеристики:

  • Ємність: 25 кубів;
  • Вантажопідйомність: 16 т;
  • Довжина: 6 м;
  • Ширина: 2.5 м;
  • Висота: 2 м;
  • Товщина борту: 2 мм;
  • Кут підйому: 50 градусів.

Універсальність

Крім перевезення і самосвальной ссипкі вантажів є можливість зробити бічні вікна для завантаження / розвантаження в горизонтальному положенні. Також можливо дообладнання і установка навантажувача, наприклад, сівалок. На цей причіп для трактора можлива установка гідроциліндрів КАМАЗ. Додатково передбачена комплектація гідроциліндрами на задній борт, а також тентом.

Розміри та вага
Довжина, мм 6500
Ширина , мм 2500
Висота, мм 2850
Технічні характеристики
Потужність трактора, к.с. 100
Транспортна швидкість, км/год 17
Кут розвантаження, град. 50
Вантажопідйомність, кг 12
Об'єм кузова, м3 17

Контакты

Региональная сеть
Компания Техноторг имеет 35 региональных
представительств по Украине